Září 2006

Vzkazník

11. září 2006 v 20:22 | admin
Využijte tento nový vzkazník pro psaní svých postřehů nejen ze stránek, ale také z každodenního života našeho společenství, anebo také pozdravy pro lidi, které jste už dlouho neviděli...

Swinoujscie

2. září 2006 v 20:47 | Kuczera |  Reporty
Swinoujscie
V tomto 40 tisícovém městečku rozkládajícím se na třech ostrovech ležících mezi průlivy do Štětínského zálivu jsme strávili krásné, i když mokré dny s dětmi z Pohody. Už třináctihodinová cesta autobusem ukázala, že tentokrát to jsou a budou hodné děti. Prožili jsme spolu opravdu požehnané chvíle.
Děkujeme Vám za Vaše modlitby.
Téma bylo "Ahoj Jonáši" a děti slyšely příběhy o Jonášovi a další biblické příběhy s vodou. Hlavně jsme jim zvěstovali zvěst o Pánu Ježíši. A nejen my, přidali se i místní a představili nám projekt na pomoc dětem v rozvojových krajinách. Překvapilo nás, že za tak málo peněz , lze tak hodně pomáhat. Navštívili jsme i nejvyšší maják na baltském moři a také v Evropě vůbec. Pluli jsme 4 krát trajektem, viděli jsme výcvikový trojstěžník polského námořnictva, velké i malé lodě. Zhlédli jsme exponáty v námořním muzeu a přírodu v národním parku. Viděli jsme rozbouřené, ale i úplně klidné moře. Jen vykoupat jsme se nemohli, prostě nebylo dost slunce.
Musím pochválit všechny vedoucí i pomocníky ba i kuchaře a řidiče. Všichni byli perfektní a i když nám někdy počasí provádělo "psí kusy" zachovali si humor a příjemnou náladu. Doufám, že tu přeneseme i do sboru a bude nám všem hej.
Dorost se rozhodl, že ty starší děti pozve na dorostové setkání. Mějme i tuto věc na mysli při rozhovoru s našim Pánem.
Zdraví Manželé Kuczerovi