Červen 2009

Památka založení našeho sboru - Pamiątka założenia zboru

11. června 2009 v 15:30 | estic |  Oznámení

Serdecznie wszystkich zapraszamy na Pamiątkę założenia naszego ewangelickiego zboru w Karwinie, która odbędzie się w niedzielę 14.6. od godz. 9:00. W programie wezmą udział nasi goście z Kalifornii, małżeństwo Bedsole, oraz miejscowy chór.
Po nabożeństwie - wspólne rozmowy przy kawie czy herbacie. Będzie napewno miło i inspiracyjnie. Cieszymy się na wspólne świętowanie!

zveme maminky do Baby klubu

5. června 2009 v 14:08 | tom |  Komunitní centrum

Chceme pozvat všechny maminky na Baby klub, který se koná každou druhou středu. Další setkání tedy proběhne 10. června v 9.00 v Komunitním centru Agape.

Baby klub probíhá v pohodové přátelské atmosféře. Po úvodní neformální půlhodince mají děti svůj program zvlášť. Maminky se zatím věnují tvoření, besedě, nebo jiným aktivitám. Přijďte si s dětmi odpočinout, pobavit se s dalšími maminkami.


Napište si o další informace ohledně Baby klubu, ale také dalších aktivitách Komunitního centra Agape. Naše adresa je kc.agape@dokoran.info

14. 6. - Kalifornský večer s Bedsoleovými - 18.00

4. června 2009 v 13:32 | tom |  Oznámení

Dovolujeme si pozvat Vás opět do Komunitního centra Agape. Tentokrát se můžete těšit na komponovaný večer s manželi Bedsoleovými, našimi kalifornskými přáteli, který se uskuteční v neděli 14. června v 18.00 v našich prostorách. O Bedsoleových jste již mohli slyšet dříve, neboť do našeho kraje přijíždějí již osmnáct let.

Jim a Shirley jsou pozoruhodnými osobnostmi. Oba jsou pastory církve First Assembly of God v El Cajon v Kalifornii, Shirely je také známá jako písničkářka a skladatelka a její písně obohatí Jimovo povídání. Bedsoleovi působí zároveň také jako misionáři v Tanzánii a Rumunsku, připravte se tedy na bezpochyby zajímavou přednášku o životě v současné Kalifornii, ale nejen o ní...