Říjen 2009

Program Dokořánu říjen 09

12. října 2009 v 21:32 | estic

Poutavé přednášky britského archeologa Kena Downa o starověkém Egyptě a Řecku pokračují ve dnech 12.-18. 10. v Karviné a Českém Těšíně. Více na www.faraoni.info.
O víkendu 16.-18.10. proběhnou na Masarykově náměstí a v prostorách KC Agape Dny proti chudobě. Africké bubnování a písně Západní Afriky zazní v sobotu od 16 hod na náměstí, při nepřízní počasí v evangelickém kostele. Tamtéž proběhne multimediální prezentace o Africe s manžely Nawrotovými spojena s vernisáži jejich fotek z cest po Africe.
V neděli budeme pokračovat Dnem Bible (určeným letos právě na tisk Biblí pro západoafrické země) a uvítáme mezi sebou kazatele Bratrské jednoty baptistů z Pardubic Luďka Šípa.
V sobotu 17.10. v 20 hod. v klubu Baron koncert místní kapely Pantha Rei (Jenda Szajter - zpěv, kytara) a HC3.
Bližší informace na www.dokoran.info.

Żniwowe

4. října 2009 v 12:04 | estic

Tak za to, że se tu, Jardo, dziwosz każde rano, a móm nadzieje, żeś nima ostatni, przidowóm do galerie fotki z dzisiejszego żniwowego. Móm nadzieje, że se bedóm podobać. A można se aji jakosi sprzedo - dyć tam sóm przeca twoje cudowne pociechy!:)

UWAGA, UWAGA! Przidali my pore fotek aji od Zygmunta.
Jeśli mocie jaki wy, albo chcecie cosi powiedzieć światu (choćby tymu karwińskimu ewangelickimu:), posyłejcie żwawo na nasz zborowy email albo po prostu blogujcie sami. Miło poczytać też kogosi inszego, ni jyny siebie.;)